У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який пошкодив меморіал Жертвам німецької окупації з часів 1941-1944 років. Виявлено, що цим чоловіком є 32-річний місцевий мешканець. Правоохоронці помітили відеозапис, на якому чоловік вчиняє наругу над пам’ятником. Після проведення розшукових заходів його затримали. Встановлено, що чоловік був у стані алкогольного сп’яніння і вчинив це злочин з хуліганських мотивів. Тепер вирішується питання про його подальшу відповідальність перед законом.
